زمان جاری : 5 آبان 1400 نام کاربری :
پسورد :
یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمبه جمع ما بپیوندید
مونا موسوی
ارسال‌ها : 12
عضویت: 2021-05-23 10:33:49
محل زندگی:
سن: 1393
شناسه یاهو: ندارد
تعداد اخطار: 0
تشکرها : 0
تشکر شده : 0
پاسخ : <-AnswerId-> RE ۵ ست پرطرفدار با شلوار جین در استایل بهاره آقایان

جذابیت ترکیب پیراهن‌های مردانه با شلوار جین بر کسی پوشیده نیست. پیراهن مردانه ساده یکی از انتخاب‌های افراد خوش‌پوش است که به همراه شلوار جین جذب ترکیب زیبایی را خلق می‌کند. استفاده از کتانی و ساعت مردانه می‌تواند انتخاب خوبی برای تکمیل استایل بهاره آقایان باشد.

 

شلوار جین لباسی پرطرفدار میان خانم‌ها و آقایان است که جذابیت استایل را بسیار بالا می‌برد. خرید شلوار لی تنها مختص پسران و دختران جوانان نیست؛ بلکه افراد میان‌سال نیز از این شلوارها در استایل خود بهره‌ می‌برند تا جوانی را به استایل خود هدیه دهند. شلوارهای جین تنوع بالایی در مدل و رنگ دارند که مناسب تمام فصل‌های سال است. در این مقاله تلاش کرده‌ایم ۵ ست پرطرفدار همراه با شلوار جین در استایل بهاره مردانه را به شما معرفی کنیم.

شلوار جین جذب همراه با پیراهن مردانه ساده

در هنگام خرید شلوار لی مردانه، حتماً برای شما نیز پیش‌آمده که به خرید پیراهن چهارخانه مردانه نیز فکر می‌کنید. واقعیت این‌ است که جذابیت ترکیب پیراهن‌های مردانه با شلوار جین بر کسی پوشیده نیست. پیراهن مردانه ساده یکی از انتخاب‌های افراد خوش‌پوش است که به همراه شلوار جین جذب ترکیب زیبایی را خلق می‌کند. استفاده از کتانی و ساعت مردانه می‌تواند انتخاب خوبی برای تکمیل استایل بهاره آقایان باشد. فراموش نکنید، زمانی که از ترکیب کتانی، پیراهن مردانه و شلوار جین استفاده می‌کنید، پیراهن را باید روی شلوار بیاندازید؛ بهتر است هنگامی‌که از کفش مردانه یا کالج استفاده می‌کنید پیراهن را درون شلوار قرارداده و از کمربند استفاده کنید.


امضای کاربر :
1400/4/21
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پرش به انجمن :