زمان جاری : 5 آبان 1400 نام کاربری :
پسورد :
یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمبه جمع ما بپیوندید
BMtips
ارسال‌ها : 39
عضویت: 2021-01-05 09:20:46
محل زندگی:
سن: 1393
شناسه یاهو: ندارد
تعداد اخطار: 0
تشکرها : 0
تشکر شده : 0
پاسخ : <-AnswerId-> RE استایل سفید مردانه

انتخاب رنگ مناسب در روز های گرم تابستان و بهار به ما کمک میکند که کمتر عرق کنیم و حس خوبی را در پایان یک روز کاری سخت داشته باشیم . یکی از بهترین رنگ ها در این دو فصل سفید است . پیراهن سفید مردانه دقیقا مانند یک بوم سفیدد بوده که میتوانید هر نقش و نگاری را در آن پیاده سازی کنید . ۱۰ ست مردانه تابستانی را در این مقاله ببینید.

پیراهن سفید یکی از کاربردی ترین انواع پوشاک مردانه است که میتوان از آن در تیپ های روزمره و همچنین مصاحبه های شغلی از آن استفاده کرد . در این مقاله روش های صحیح ست کردن آن را به شما توضیح خواهیم داد.

روانشناسی رنگ سفید

خواص روانی مثبت رنگ سفید : بهداشتی بودن ، شفافیت ، خلوص، پاکی ، سادگی و پیچیدگی است .

خواص روانی منفی رنگ سفید : سردی ، ناباوری و غیر دوستانه بودن هست .سفید یک رنگ خنثی ست که در واقع دیگران رو دفع می کند.

معرفی چند ست لباس مردانه تابستانی

  1. لباس مناسب محل کار: نکته ای که در مورد انتخاب لباس مناسب برای محل کار باید در نظر گرفت ، انتخاب رنگ های محافظه کارانه است . بهترین رنگ های شلوار برای ست کردن با پیراهن مردانه سفید در محل کار : مشکی ، سرمه ای و خاکستری است .

  1. پیراهن سفید و شلوار سفید : این مدل لباس مردانه اسپرت بیشتر مناسب اخر هفته هاو ملاقات های دوستانه است . همچنین تا زدن آستین پیراهن میتواند ظاهری متفاوت تر برای شما بسازد.

  1. پیراهن و شلوار سفید با کت آبی : استفاده از دستمال جیبی در این ست باعث ارتقاء ظاهر شما خواهد شد .

  1. شلوار جین مردانه و پیراهن مردانه : شاید در نگاه اول به نظر برسد که پیراهن مردانه و شلوار جین مناسب نیستند و حتما باید پیراهن های اسپرت و یا تی شرت بپوشید ، اما این ست مردانه میتواند به شما ایده بدهد .

  1. پیراهن سفید مردانه و شلوار خاکی : رنگ های خاکی ، کرم و از این دست طیف رنگ ها خواستگاهشان در تابستان است ، این رنگ نیز به خوبی با پیراهن سفید هماهنگ میشود و می توان در فضای باز و یا حتی بسته از آن استفاده کرد .

  1. شلوار، پیراهن و ساس بند : بند شلوار که در اصطلاح آمریکایی ساسپندرز (Suspenders) و در اصطلاح انگلیسی بریس (braces) نامیده می‌شود . این تیپ نیز یکی از انواع کلاسیک بوده و بیشتر مناسب برای مراسم های دوستانه و استفاده از ساس بند در این تیپ مردانه باعث افزایش توجه خواهد شد .

  1. یک دست سفید : شاید این نوع ست مردانه به نظر مناسب نیاید ، اما استفاده از طیف های رنگ سفید میتواند ظاهر شما را ارتقا بدهد .

  1. شلوار سرمه ای چهار خانه و پیراهن سفید : این ظاهر نیز کژوال (سبک راحتی ) بوده و برای روزهای گرم تابستان بهترین گزینه است . این طیف رنگی میان شلوار و پیراهن مردانه باعث کشیده تر نشان دادن شما میشود .

  1. شلوار جین و پیراهن مردانه سفید : قرار نیست همیشه پیراهن را در شلوار قرار دهید ، کافیست یک پیراهن سفید خوش دوخت را با شلوار جین ست کنید .

  1. استایل دانشجویی : استفاده از شلوار کتان و راحتی در کنار یک پیراهن مردانه میتواند برای دانشجویان در روزهای گرم سال انتخابی مناسب می باشد.

 


امضای کاربر :
1400/5/13
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
BMtips
ارسال‌ها : 313
عضویت: 2020-12-30 15:26:40
محل زندگی:
سن: 19
شناسه یاهو: ندارد
تعداد اخطار: 0
تشکرها : 0
تشکر شده : 0
پاسخ : <-AnswerId-> RE استایل سفید مردانه

امضای کاربر :
1400/5/13
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پرش به انجمن :